Ünlü oyuncudan ‘Akbaş’ itirafı! ‘Kardeşlerden biri Müslüm Gürses’in büyük dedesiymiş’

İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunu olan, ‘Akasya Durağı’ dizisindeki ‘Zeyno’ karakteriyle tanınan Sitare Akbaş, önceki gece Kuruçeşme’de bir mekanda objektiflere takıldı.

“PARFÜM MARKASI ÇIKARACAĞIM”

Ticaret hayatından bahseden oyuncu, “Ben hiç dinlenemiyorum. Boş durmaktan keyif almıyorum. Bir kafe açmıştım yakın zamanda, şimdi de bir parfüm markası çıkaracağım. Ben böyle mutluyum. Seviyorum ticaret ile uğraşmayı. Baktım kaybettiğimde olduğum yere geri dönüyorum, o yüzden kaybettiğim hiç bir şey yok, deniyorum. Kazanırsam partileriz” diyerek güldü.

“YILLAR ÖNCE ÜÇ KARDEŞ FARKLI YERLERE DAĞILIYOR”

Arabesk müziğin efsane isimlerinden Müslüm Gürses ile akrabalığı olduğunu dile getiren Akbaş, “Biz Türkmen göçmeniyiz. Bana bunu büyükbabam anlatmıştı. Yıllar önce üç erkek kardeş Ankara Çubuk’a göçüyor. Birisi Urfa’ya, birisi Çorum’a, birisi de Adana’ya dağılıyor. Müslüm Gürses’in büyük dedesi de o kardeşlerden birisiymiş. Bizim ailede saçlarımız çabuk beyazlar, o yüzden soyadımız Akbaş. Müslüm Gürses’in soyadı da Akbaş” şeklinde konuştu.

“BOYAYA ALERJİM VAR”

Bu sözlerin ardından muhabirler, “Saçlarınızın beyazlamasından korkuyor musunuz?” sorusununu yöneltti. 35 yaşındaki oyuncu, “Benim boyaya alerjim var. O yüzden ödüm kopuyor. Anneme çekmiş genlerim ama elbet o da gelecek başımıza” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir