İnci Taneleri’nde Azem oğlunu kurtarmak için seferber oldu! Sırat’ı dize getiren görüntüler

Azem oğlu Özgür’ü (Cihan) de alarak eşi Hande’nin mezarlığına geldi. Azem, “Sana verdiğim sözün yarısını tuttum. Geriye kaldı elmamızın diğer yarısı” dedi. Azem ile Cihan mezar başında duygularını ifade ederken bir kadının uzaktan izlemesi dikkat çekti. Özgür babasına annesini onun öldürmediğini ispat edene kadar görmek istemediğini söyledi. Azem de, ‘Ne olursa olsun, ben kızımı bulacağım. Ondan sonra verecek bir selamın olursa görüşürüz’ dedi.

‘SENDE OTURACAK MISIN BİZİMLE?’

Azem otele geldiğinde Dilber oğlu Alişan’ın ondan matematik öğretmesini istediğini söyledi. Dilber bu konuda çok iyi olmadığından da Azem’den bunu yapmasını rica etti. Piraye’yi Ayça’nın müdürü aradı, genç kızın ödevlerini yapmadığını ifade etti. Piraye kızına ödevlerini yapmasını söyleyince Ayça, Azem hocasının eve ödev vermenin doğru bir yöntem olmadığını söylediğini belirtti. Dilber çocuğuna ders veren Azem’e ‘Bir ev tutarsak sende oturacak mısın bizimle?’ diye sordu. Azem şu an önemli olanın Alişan olduğunu söyledi.

DİLBER’İN İŞİNİ ÖĞRENEN ZÜHAL’İN TAVRI DEĞİŞTİ

Dilber oğlu Alişan’ın eğitiminin devam etmesi için bir okulla görüşmeye geldi. Dilber okul müdüresi Zühal ile görüşürken işini söyleyince Zühal’in tavrı değişti, doluluktan ötürü Alişan’ı kabul edemeyeceğini söyledi. Zühal’in tavrının değiştiğini farkeden Dilber, çıkmak üzereyken ‘Çocuğumun okuluyla benim yaptığım işin ne alakası var?’ diye sordu. Zühal, ‘Dilber hanım, yaptığınız işin çocuğunuzun hayatıyla çok ilgisi var.’ cevabını verdi.

SIRAT ADAMLARINA CİHAN’I ALDIRDI

Cihan (Özgür) kız arkadaşı Elif’le yemek yerken Sırat’ın adamları mekana geldi. Sırat’ın sağ kolu Berzan, Cihan’ın yanına gelerek Sırat’ın konuşmak istediğini söyleyerek ‘Bu bir rica değil’ dedi. Elif’in yanında zor bir duruma düşmemek isteyen Cihan, Sırat’ın adamlarıyla beraber mekandan ayrıldı.

‘ABİ SENDEN ÖZÜR DİLİYORUM DİYECEK’

Cihan’ı esir alan Sırat şu ifadeleri kullandı:

Cihan anlıyorsun değil mi? Bak 3 tane adam yolluyorum seni aldırıyorum. Bu kadar basit. Peki sen neyine güveniyorsun da bu kadar artislik yapıyorsun. Şimdi Terzi Dayı’nın hatrına bir şekilde senin hayatını bağışladık. Peki sen ne yaptın? Dayının yanında beni küçük düşürdün.

Sırat, Berzan’a Cihan’ın yakınlarındaki adamlardan birisini aramasını istedi. Berzan şartlarını söylemek için Necmi’yi aradı. Necmi telefonu açınca Azem devreye girdi, Sırat da babasının açtığını görünce telefonu eline aldı. Şartları sıralayan Sırat, “Yarın sabah otoparkı boşaltıyorsun, gerçek sahibi bana geri veriyorsunuz. Bir de siz bu video işlerini çok seviyorsunuz diye. Biz de Cihan’la bir video çekeceğiz. Abi senden özür diliyorum diyeyecek.” ifadelerini kullandı. Cihan özür dilemeyi kabul etmeyince Sırat tarafından darp edildi.

AZEM OĞLUNU KURTARDI

Azem ile Necmi, daha önce Cihan’ı uyaran Berzan’la görüşme ayarlayarak ondan yardım istedi. Berzan’ın da yardımıyla Azem ile Sırat otoparkta yan yana geldi. Sırat, Cihan’ı serbet bırakmak için herkesin içinde özür dilemesini istedi. Azem de Sırat’a önemli bir konu için özel görüşmek istediğini belirtti. Sırat’ın patronunun sevgilisiyle olan yakın anlarının kaydını gösteren Azem, bunları patronu görmek istemiyorsa Cihan’ı serbest bırakması gerektiğini vurguladı. Görüntülerden sonra morali bozulan Sırat teklifi kabul etti.

ZAHİR OTELDE

Polisler Zahir’i bulmak için kardeşini takip etti. Çiğköfte dükkanına gelen ekipler Zahir’in gizli bölümünü de buldu. Polislerin dükkanına geldiği anlar da Zahir’de yakınlarıyla beraber otele gelerek oğlu Alişan’ı aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir