Analist 5X ila 100X Kar İçin Altcoin Seçimlerini Açıkladı!

Scofield adlı bir kripto analisti, 5 kattan 100 kata kadar yüksek getiri sağlayabileceğini tahmin ettiği altcoin projelerinin bir listesini yayınladı. Listede SOL ve XRP gibi önde gelen kripto para birimleri yer alıyor. Bununla birlikte, analist listesinde FLOKI gibi meme coinlerine de yer veriyor.

Analiste göre bu altcoin projelerinin yüksek kar potansiyeli var!

Piyasa, yatırımcıların potansiyel fırsatlarla ilgilenmesiyle listeye olumlu tepki verdi. Bitcoin 73.000 doların üzerinde yeni bir rekor seviyeye yükseldi. Kripto trade’inde tanınmış bir isim olan Scofield, büyük getiri sağlayabilecek kripto para birimlerinin bir listesini paylaştı. Analiste göre, bu altcoin projeleri günümüzün yükseliş piyasasında çeşitli fırsatlar sunuyor.

Scofield’in paylaşımı, mevcut piyasada finansal özgürlüğe yol açma potansiyeli olan birkaç kripto paranın altını çiziyor. Listede Solana (SOL), XRP, Ethereum (ETH) ve Polkadot (DOT) gibi popüler kripto paralar yer alıyor. Analiste göre, bu coinler 5x ila 10x arasında getiri sunabilir. Bunda muhtemelen uygulamaları ve hızlı işlemleri destekleyen gelişmiş teknolojileri rol oynayacak.

Daha fazla fırsatı yakalamak için

İleriye dönük olarak Schofield, 10X ila 20X değer artışı sağlaması beklenen bir dizi altcoin seçiyor. Bu seçenekler arasında Injective (INJ), Avalanche (AVAX) Fetch.ai (FET), ROSE, OCEAN, AGI, RNDR, TAO, KAS, ZETTA, NAKA ve diğerleri yer alıyor. Bu kripto paraların seçilmesinin ardındaki neden belirsiz. Bununla birlikte bazı ortak noktaları var. Listedeki projeler 4,5 milyar dolar ile 20,2 milyar dolar arasında değişen piyasa değerlerine sahip. Bu da gelecekteki fiyat hareketlerinin yüksek olma olasılığını gösteriyor.

50x ila 100x büyüme potansiyeli olanlar

Dahası, Scofield’in en cesur seçimleri arasında FLOKI, TokenFi (TOKEN), SingularityNET (AGIX), Aleph.im (ALEPH), PYR, JOY, CELR, COTI gibi orta ölçekli altcoin projeleri yer alıyor. Analist, bu grup için 50X ila 100X arasında şaşırtıcı getiri potansiyeli öngörüyor. FLOKI’nin meme coin kökenlerine rağmen, TokenFi dahil olmak üzere gelişen ekosistemi ve yapay zeka ve merkezi olmayan altyapı sektörlerinde SingularityNET ve Aleph.im gibi projelerin ortaya çıkışı, yıkıcı potansiyellerinin altını çiziyor.

Piyasa vızıltısı

Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere lider kripto para Bitcoin yeni zirvelere ulaştı. Ayrıca, kripto para yatırımcı duyarlılığı “Aşırı Açgözlülüğe” yöneldi. Bu ortamda Scofield’in paylaşımı kripto meraklıları arasında tartışmalara yol açtı. Dahası Scofield’ın listesi dikkat çekti. Bazıları söz konusu projelere yatırım yapmayı düşündüklerini ifade etti. Bu çılgınlıkta, Scofield’in görüşleri kripto piyasasında gezinenler için bir fikir veriyor.

Makaledeki seçimler analiste ait olup, kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Yatırım yapmadan önce mutlaka kendi araştırmanızı yapmanızı öneririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir